Forbis Group

Nadchodzące targi Shopping Center Forum Winter Edition 2014 to doskonała okazja, by przyjrzeć się z bliska branży retail. Zwłaszcza że jest to największa tego typu impreza nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowej. To także możliwość poznania kompleksowej oferty Grupy Forbis.

Forbis Group jest ekspertem w rozwiązaniach projektowych dla branży retail oraz w projektowaniu powierzchni wspólnych w centrach handlowych. Oferuje realizację wnętrz zarówno sklepów odzieżowych, jak i stref gastronomicznych czy usługowych. Dodatkowo zapewnia prace budowlane oraz kompleksową aranżację ekspozycji produktów. Wykonuje i dostarcza pełne wyposażenie sklepów, w tym meble sklepowe własnej produkcji, zapewniając wysoki profesjonalizm działań oraz skuteczny project management.

Do szerokiego portfolio marki w ostatnim czasie dołączyły takie realizacje, jak strefa food court w galerii Plac Unii City Shopping, kompleksowa realizacja strefy wolnocłowej na lotnisku Poznań Ławica oraz concept story dla firm Potis & Verso, Lancerto czy Medicover. Firma otworzyła także swoją filię na Ukrainie, w związku z rozwojem tamtejszego rynku retail.

– Shopping Center Forum jest doskonałą okazją do zaprezentowania odbiorcom naszej oferty. Zwłaszcza że w tym roku będziemy mieć na targach swoje stoisko wystawiennicze – powiedział Marcin Powierza, prezes Forbis Group. Dodatkowo, podczas eventu będzie można porozmawiać z przedstawicielami działu handlowego – Szymonem Stawińskim oraz Anetą Opalską, którzy przybliżą realizacje marki oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

Shopping Center Forum odbędzie się 6 lutego w warszawskim hotelu Hilton. Z przedstawicielami Forbis Group będzie można spotkać się przy stoisku 2.3. Podczas eventu będzie także możliwość wzięcia udziału w prelekcji, którą wygłosi Szymon Stawiński (g. 10.45–11.30), dyrektor handlowy Forbis Group, natomiast prezes Marcin Powierza wręczy nagrodę w kategorii SCF Best Expansion Retailer of the Year 2014: H&M, CCC, Deichmann, Grupa LPP (g.16.00–16.45).

Szczegółowy harmonogram wystąpień dostępny jest tutaj.