Plac zabaw Bajkowy Labirynt

Ro-An, producent i ogólnopolski operator placów zabaw zlokalizowanych w centrach handlowych, poinformował o planach ekspansji w 2014 roku.

– Ro-An podpisał kompleksową umowę z wszystkimi centrami Plaza zarządzanymi przez Klepierre na dostawę nowoczesnych automatów (bujaków i karuzel) dla wszystkich 7 centrów Klepierre, tj. Plaza Lublin, Plaza Rybnik, Plaza Sosnowiec, Plaza Ruda Śląska, Plaza Poznań, Plaza Kraków i Sadyba Best Mall – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Beata Wiśniewska, HR & Marketing Director Ro-An.

Obecnie Ro-An posiada 16 regularnych placów zabaw, tzw. kids play, działających pod szyldem Bajkowy Labirynt i nadal poszuje atrakcyjnych lokalizacji w centrach handlowych.

– Jesteśmy w trakcie negocjacji szeregu umów najmu na lokale w centrach handlowych w różnych miastach Polski. Koncentrujemy się przede wszystkim na miejscowościach powyżej 100 tys. mieszkańców lub nieco mniejszych, lecz atrakcyjnych pod różnymi innymi względami – dodaje Beata Wiśniewska.

Firma Ro-An powstała w 1995 roku i jest firmą rodzinną z siedzibą w Gdańsku. Od 19 lat skupia się na współpracy tylko z centrami i galeriami handlowymi, oferując rozwiązania w branży rozrywki dla dzieci. Poza siecią placów zabaw Bajkowy Labirynt jest także operatorem interaktywnych bujaków i karuzel dla dzieci oraz automatów sprzedających. Posiada maszyny licencjonowane, na licencjach takich producentów, jak m.in.: Disney, Warner Bros, Hit Entertainment i inne.

Przedstawiciele Ro-An byli uczestnikami Shopping Center Forum Winter Edition, które odbyło się 6 lutego 2014 roku w Warszawie.