CH Auchan Bydgoszcz

12 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz ponownie zostanie otwarty sklep marki Lee oraz Wrangler. Salon zajmie powierzchnię 107,12 mkw. i będzie zlokalizowany obok sklepu Coccodrillo.

Sklepy Lee i Wrangler oferują szeroki wybór denimowej odzieży dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Głównie są to jeansy, ale dostępne są również koszule, swetry, kurtki, t-shirty, bluzy, spódnice i szorty.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz, to ponad 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Galeria mieści się przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy i dysponuje powierzchnią najmu 39,5 tys. mkw. Ofertę zakupów uzupełniają hipermarket i stacja benzynowa Auchan, Leroy Merlin oraz Decathlon. Centrum handlowe posiada parking na 2,5 tys. miejsc, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych. Kompleks został otwarty w listopadzie 2001 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada 21 centrów handlowych, którymi zarazem zarządza, o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.

Spółka Immochan była wystawcą lutowej edycji Shopping Center Forum 2014. Na stoisku 1.1 prezentowała polskie projekty handlowe. Spółka wzięła udział w SCF już po raz czwarty.