Ewa Bobkowska, prezes zarządu P.A. Nova SA.
Ewa Bobkowska, prezes zarządu P.A. Nova SA.

– Od końca listopada 2013 roku mamy prawomocne pozwolenie na budowę Galerii Galena w Jaworznie. Inwestycja jest całkowicie przygotowana do realizacji. Większość kluczowych najemców potwierdziła zainteresowanie naszym projektem. Zapraszamy w marcu br. na wmurowanie kamienia węgielnego – powiedziała Ewa Bobkowska,prezes zarządu P.A. Nova SA., podczas Shopping Center Forum Winter Edition 2014.

– Dla spółki P.A. Nova SA udział w Shopping Center Forum jest ważnym elementem współpracy z partnerami biznesowymi. Tym bardziej że siedziba spółki mieści się w Gliwicach. Natomiast podczas SCF w ciągu jednego dnia możemy przeprowadzić kilkanaście rozmów z najemcami. Dlatego uczestniczymy w każdej edycji Forum – dodała Ewa Bobkowska,

Spółka P.A. Nova na SCF 2014 zaprezentowała projekt centrum handlowego Galeria Galena w Jaworznie.

Galeria Galena powstanie w śródmieściu Jaworzna, na działce o powierzchni 6,1 ha. Obiekt będzie położony naprzeciwko Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Rzemieślniczej. Trzykondygnacyjna galeria o łącznej powierzchni najmu blisko 42 tys. mkw. pomieści około 130 sklepów i punktów usługowych. W obiekcie dostępny będzie również podziemny parking na około 900 samochodów. Planowany termin otwarcia Galerii Galena to 2015 rok.

P.A. Nova jest inwestorem i generalnym wykonawcą Galerii Galena w Jaworznie. Firma oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych, posiada również własne obiekty handlowe. Są to między innymi galerie i parki handlowe w miejscowościach do 100 tys. mieszkańców, takie jak Galeria Sanowa w Przemyślu, Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu oraz obiekty w Kluczborku, Stalowej Woli, Chorzowie, Raciborzu i Andrychowie.