Stoisko RE project development

Firma RE project development, wystawca Shopping Center Forum 2014 Winter Edition, zaprezentowała na stoisku 5.1. Centrum Handlowe Ferio Wawer, które powstanie w Warszawie.

– Rozpoczęcie budowy Ferio Wawer rozpoczynamy już za kilka tygodni, a zatem Shopping Center Forum Winter Edition okazało się znakomitym miejscem na zaprezentowanie tego projektu szerokiemu gronu najemców. Z rozmów przeprowadzonych podczas Forum wynika, że projekt spełnia oczekiwania naszych potencjalnych partnerów biznesowych. Odbyliśmy wiele ciekawych rozmów i negocjacji. Mam nadzieję, że wkrótce zaowocują one podpisaniem kolejnych umów najmu – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Magdalena Chruściel, Letting Manager w RE project development sp. z o. o.

Przypomnijmy: firma RE project development w ostatnim czasie otrzymała pozwolenie na budowę obiektu. Projekt przewiduje rewitalizację znajdujących się na byłych terenach zakładów ZWAR zabytkowych hal fabrycznych.

Ferio Wawer będzie miało 22 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 12,3 tys. mkw. powierzchni najmu. Obiekt powstanie na terenie dzielnicy Wawer w Warszawie Międzylesiu, u zbiegu ulic Szpotańskiego i Żegańskiej. Wśród najemców są m.in. Delikatesy Alma, Fitness Calypso czy Lodziarnia Grycan.

– Pomimo tego, że otwarcie naszego obiektu planowane jest na III kw. 2015 roku, już teraz widzimy duże zainteresowanie inwestycją. Nasze stoisko w ciągu całego czasu trwania Forum chętnie odwiedzało wielu uczestników targów – dodaje Magdalena Chruściel.

Raiffeisen evolution project development jest firmą z branży nieruchomości, działającą w Austrii oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Główna siedziba firmy mieści się w Wiedniu.

Wizualizacja Ferio Wawer
Wizualizacja Ferio Wawer