Piotr Stempke, Inter Ikea i Łukasz Binkiewicz, LPP

Zwycięzcą nagrody Shopping Center Forum 2014 Retailers’ Awards w kategorii Home&Furniture została sieć Home&You.

Home&You to polska marka należąca do grupy kapitałowej LPP. Pierwszy własny salon marki Home&You powstał w 2006 roku. W salonach sieci znaleźć można szeroki wybór akcesoriów i tkanin do dekoracji domów, tworzenia własnych, oryginalnych wnętrz.

– Z wielką radością odebraliśmy wiadomość o przyznaniu marce Home&You nagrody Retailers’ Awards. To dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt, że mogliśmy znaleźć się w tak zaszczytnym gronie. Tytuł najlepszego najemcy w kategorii Home&Furniture jest dużym sukcesem, a zarazem mobilizacją do dalszej pracy nad rozwojem naszej sieci salonów. Niezmiernie dziękujemy kapitule Jury za docenienie sieci Home&You – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Magdalena Szarejko, specjalista ds. marketingu Home&You.

Sklepy sieci znajdują się w największych centrach handlowych na terenie całego kraju. Obecnie Home&You posiada około 80 własnych salonów sprzedaży, w tym 10 za granicą: w Rosji, Czechach, Estonii i na Ukrainie.

Sieć wkrótce powiększy się o nowe lokale handlowe. Spółka podpisała umowy najmu m.in. na salony w Galerii Bronowice w Krakowie, CH Łacina w Poznaniu, Galerii Warmińskiej w Olsztynie, CH Nowy Rynek w Jeleniej Górze czy w lubelskim centrum handlowym budowanym przez Inter Ikea Centre Group.

Wśród nominowanych w kategorii Home&Furniture były także sieci Jysk oraz Duka. Nagrodę w imieniu Grupy LPP odebrał Łukasz Binkiewicz, Expansion Director LPP.