rośnie rynek płatności mobilnych

online_payments3

Ukash, globalny dostawca systemów płatności nawiązał nowe partnerstwo w Polsce. Nawiązał współpracę z PayUp, dostawcą systemów do doładowania telefonów komórkowych, usług finansowych i płatniczych. Usługi Ukash będą dostępne w punktach PayUp w Polsce, dzięki czemu klienci będą mogli robić zakupy i płacić online.

PayUp zarządza siecią terminali POS za pośrednictwem których realizuje proste usługi finansowe. Ukash zaś jest dostawcą rozwiązań płatniczych, które umożliwiają płacenie gotówka online. Klienci mogą za pośrednictwem firmy wymieniać banknoty i monety na vouchery, które mogą realizować w outletach, sklepach, na stacjach benzynowych i kioskach. Płatności Ukash akceptowane są przez wiele sektorów online, wliczając w to detalistów, karty podarunkowe, czy gry. W systemie tym można płacić na tysiącach stron na całym świecie.

„Cieszymy się na współpracę z PayUp. Firma ta posiada sieć lokalizacji, która wzmocni naszą ekspansję w Polsce.” – powiedział David Hunter, prezes Ukash. „Oferujemy realną alternatywę dla kart kredytowych i debetowych, pomagamy klientom płacić online bez konieczności ujawniania ich danych finansowych.”

Zbigniew Furmańczak, country manager PayUp Poland komentuje: „Zakupy online to szybko rozwijający się w Polsce rynek, a nasze partnerstwo z Ukash daje klientom dostęp do bezpiecznego systemu płatności online. Dzięki voucherom Ukash będą mogli płacić w punktach PayUp. Współpracując z Ukash, PayUp spełnia oczekiwania i potrzeby konsumentów. Dostają oni większy wybór i mają większą elastyczność co do wyboru metody płatności. Implementacja Ukash wpisuje się w strategię PayUp, polegającą na oferowaniu szerokiego wyboru produktów i usług oraz szybkiego rozwoju.”