Stoisko MM Consulting

Projekty zaprezentowane podczas Shopping Center Forum Winter Edition przez MM Consulting spotkały się z dużym zainteresowaniem i pozytywnymi ocenami najemców – poinformowali przedstawiciele spółki MM Consulting.

– Udział w tego typu wydarzeniach traktujemy przede wszystkim jako możliwość prezentacji naszego aktualnego portfolio oraz zupełnie nowych projektów. Po zakończonych targach z przyjemnością mogę stwierdzić, że otrzymaliśmy wiele pozytywnych sygnałów od najemców na temat prezentowanych przez nas obiektów – mówi Michał Mazepa z MM Consulting. – Spotkania podczas targów SCF Winter Edition 2014 z pewnością mogę podsumować jako obiecujące i zbliżające nas do podpisania kolejnych umów, zarówno w centrach już istniejących, jak i nowo budowanych. Już wkrótce będziemy informować o  efektach naszych rozmów – dodaje.

– Na SCF prezentowaliśmy przede wszystkim 4 nowe obiekty: Galerię Stara Kopalnia w Wodzisławiu Śląskim, w której znajdować się będą m.in. wielosalowe kino, market spożywczy, market budowlany, drogeria, liczne sklepy z odzieżą, a także bogata strefa food-court; Galerię BlackRock Arena zlokalizowaną w Świdnicy w centrum miasta, bezpośrednio przy świdnickim Rynku oraz centrum przesiadkowym; MultiPark Stara Gorzelnia w Sieradzu – największy tego typu obiekt w promieniu 60 km z dużym marketem DIY; oraz Galerię Bolesławiec, która powstanie w centrum miasta przy ul. Zgorzeleckiej, w bliskiej odległości od dworca PKS i centrum przesiadkowego – wylicza Michał Mazepa.

Dodatkowo spółka przedstawiła 2 obiekty, które są już znane najemcom: Galerię Korona w Kielcach, której odwiedzalność wzrosła w stosunku do ubiegłego roku o ponad 40 proc. i Cuprum Arena w Lubinie, która ubiegły rok zamknęła znacznym wzrostem obrotów i odwiedzalności oraz 100 proc. komercjalizacją.

MM Consulting jest firmą specjalizująca się w  komercjalizacji i doradztwie inwestycyjnym  w obszarze nieruchomości komercyjnych. Wspiera firmy zarówno w planowaniu, jak i tworzeniu nowych projektów. Oferuje usługi doradztwa w zakresie komercjalizacji i rekomercjalizacji powierzchni handlowych w parkach, centrach i galeriach handlowych.

MM Consulting obecnie zajmuje się komercjalizacją i rekomercjalizacją kilkunastu obiektów handlowych w Polsce, m.in. Cuprum Arena w Lubinie, Galerii Korona Kielce,  BlackRock Arena w Świdnicy, MultiParku Stara Gorzelnia w Sieradzu, Galerii 11tka w Lublińcu i Centrum Handlowego w Tarnobrzegu.