Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group, podczas rozmów na SCF
Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group, podczas rozmów na SCF

– Udział w zimowej odsłonie targów Shopping Center Forum 2014, największej tego typu imprezie w całej Europie Środkowej, był dla nas bardzo ważnym doświadczeniem, przede wszystkim dlatego, że to doskonała okazja do promowania branży retail. O sukcesie eventu może świadczyć bardzo duża frekwencja – ponad 600 uczestników – powiedział Marcin Powierza, prezes Forbis Group.

– W tym roku zdecydowaliśmy się na swoje stoisko wystawiennicze, dzięki czemu mieliśmy okazję odbyć wiele spotkań z potencjalnymi partnerami biznesowymi, zarówno w zakresie opracowania koncepcji sklepów, kompleksowej aranżacji lokali dla najemców, jak i obsługi centrów handlowych w obszarze zagospodarowania przestrzeni wspólnych.

– Bardzo nas cieszy, że stoisko Forbis Group wzbudzało duże zainteresowanie. Shopping Center Forum to idealna okazja do zacieśniania relacji z kontrahentami, z którymi współpracujemy przy realizacji projektów, zarówno tych ukończonych, jak i tych trwających. Targi były także okazją do przyjrzenia się dynamice rynku, jego oczekiwaniom i potrzebom, co w rezultacie pozwoli nam rozwijać ofertę Forbis. Dodatkowo podczas eventu Szymon Stawiński, dyrektor handlowy Grupy Forbis, wygłosił prelekcję dotyczącą między innymi trendów w aranżacji lokali handlowych, która cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników forum – dodał Marcin Powierza

Forbis Group działa na rynku polskim i międzynarodowym. Spółka oferuje projektowanie wnętrz sklepów odzieżowych i innych, a także prace budowlane oraz kompleksową aranżację ekspozycji odzieży, butów lub innego rodzaju produktów. Wykonuje i dostarcza pełne wyposażenie sklepów z odzieżą, w tym meble sklepowe własnej produkcji, zapewniając project management.