Wizualizacja Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja jest budowane przy al. Politechniki 5, blisko ścisłego centrum miasta, w sąsiedztwie kampusu Politechniki Łódzkiej, Międzynarodowych Targów Łódzkich i nowego osiedla mieszkaniowego. Będzie centrum lifestyle’owym, miejscem spędzania wolnego czasu, obiektem w pełni „zielonym”, pierwszym tego typu w regionie z certyfikatem zrównoważonego rozwoju BREEAM. [fve]https://vimeo.com/85245482[/fve]

Główni najemcy galerii handlowej to: supermarket Piotr i Paweł, drogeria Rossmann, elektromarket Avans oraz dwupoziomowe sklepy odzieżowe H&M i Reserved. Właśnie w Sukcesji pierwsze łódzkie salony firmowe otworzą m.in. Sports Direct (odzież, obuwie i sprzęt sportowy międzynarodowych marek) oraz Pako Lorente (dwa lokale – z odzieżą męską i nowy koncept). Tu również zadebiutuje w Łodzi autoryzowany salon iDream ze sprzętem Apple, a atrakcją strefy dziecięcej stanie się jedyny w łódzkim centrum handlowym Jupi Park. Ofertę modową wzbogacą sklepy Carry, Top Secret, Mohito, Cropp, House i Sinsay.

Wśród lokali gastronomicznych nowymi na łódzkim rynku będą np. pijalnia kawy i czekolady Mount Blanc, restauracje Papa Jack (kuchnia amerykańska i meksykańska) i Olimp (serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę) oraz kawiarnia BLeaf (pierwsza placówka nowej marki w Polsce). W strefie food court znajdą się też m.in. McDonald’s i Subway.

Okrętem flagowym Sukcesji będzie strefa rozrywkowo-rekreacyjna z nowoczesnym, 9-salowym kinem Helios (pierwszy multipleks tego operatora w Łodzi, 2150 miejsc na widowniach), największym w kraju klubem Pure Jatomi Fitness i dwupoziomową kręgielnią, która ostatnio powiększyła grono najemców. Lokal o powierzchni ponad 3,1 tys. mkw. zaoferuje 26 profesjonalnych torów bowlingowych, stoły bilardowe, bar, taras z wyjściem na zielony ogród, salę bankietową z widokiem na panoramę Łodzi i specjalną strefę dla VIP-ów.

Zespoły Savills i Fabryki Biznesu, inwestora, finalizują negocjacje z kolejnymi firmami.