Stoisko Budner Investment

– Zimowa edycja Shopping Center Forum 2014 była dla Shopin świetną okazją, aby podsumować osiągnięcia zeszłego roku i przedstawić plany na przyszłość. Udało nam się umocnić naszą pozycję na rynku jako wiarygodnego partnera, który zgodnie z założonym harmonogramem rozwija sieć parków handlowych – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Bartosz Kazimierczuk, prezes zarządu Budner Investment sp. z o. o.

– Formuła spotkania w hotelu Hilton okazała się pełnym sukcesem, najemcy dopisali, a rozmowy oceniamy jako bardzo owocne. Część paneli dyskusyjnych oraz prezentacja projektów (Project flash) była zróżnicowana i ciekawa. Największym zainteresowaniem cieszyła się  ceremonia wręczenia nagród w ponad 20 kategoriach – podsumował Bartosz Kazimierczuk.

– Dla Shopin rok 2014 będzie wyjątkowy. Planujemy otwarcie dwóch, a być może nawet trzech pasaży handlowych w jednym roku. W połowie roku ruszą Shopin Łódź i Shopin Garwolin. W obu obiektach poziom komercjalizacji przekroczył 50 proc., a w przypadku Garwolina wynajęte jest niemal 100 proc.  powierzchni – podkreślił prezes Budner Investment.

Przypomnijmy: spółka Budner Investment podczas Shopping Center Forum 2014 Winter Edition zaprezentowała projekty parków handlowych Shopin. Pierwsze parki handlowe Shopin powstaną w Łodzi Nowosolnej i w Garwolinie już w 2014 roku. Shopin Łódź Nowosolna zaoferuje 4 tys. mkw. powierzchni. W skład kompleksu wchodzi sklep spożywczy sieci Netto o powierzchni 1,2 tys. mkw. oraz około 160 miejsc parkingowych. Obecnie w przygotowaniu jest 10 projektów Shopin, a deklarowana liczba to około 70 obiektów.

Spółka Budner Investment specjalizuje się w nabywaniu nieruchomości inwestycyjnych, koordynacji procesów administracyjnych i w budowie obiektów handlowo-usługowych.