Salon Adidas i Reebok w Galerii Wisła

Salon Addias i Reebok po dwóch latach obecności w Galerii Wisła przedłużył umowę najmu. Sklep zostanie w płockiej galerii co najmniej do lutego 2018 roku.

Adidas i Reebok funkcjonuje w Galerii Wisła od marca 2012 roku. Można w nim nabyć produkty marek oferujących sportowe obuwie i odzież. Salon znajduje się na pierwszym piętrze galerii, w okolicy Wieży Zegarowej, w lokalu o powierzchni 170 mkw.

– Od początku działalności salon aktywnie uczestniczy w życiu Galerii. Poza włączaniem się w cyklicznie organizowane przez nas akcje salon dołączył również jako partner do programu lojalnościowego Galerii Wisła i udziela uczestnikom programu 10 proc. zniżki przy zakupach z nowych kolekcji. Tak sami rabat oferowany jest również członkom programu partnerskiego Niebieskie Punkty Sekcji Piłki Ręcznej Wisły Płock – informuje Artur Koziński, przedstawiciel Galerii Wisła.

Adidas to światowy projektant, producent i dystrybutor sportowego obuwia, odzieży i akcesoriów. Marka Adidas jest częścią Adidas Group, do której należą również takie światowe marki, jak TaylorMade czy Rockport. Firma Reebok International Limited (w skrócie RbK) jest jednym z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Od 2006 roku jest częścią niemieckiego koncernu Adidas AG.

Zarządzana przez CREAM Galeria Wisła zlokalizowana jest w intensywnie rozwijającym się obszarze miasta, przy skrzyżowaniu ulic: Wyszogrodzkiej i Jana Pawła II, w otoczeniu największych płockich osiedli. W odległości 10 minut jazdy samochodem od galerii mieszka 131 tysięcy osób.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań deweloperskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce.