Salon Douglas w CH Ogrody

Sieć perfumerii Douglas 11 lutego 2014 roku otworzyła swój pierwszy sklep w Elblągu. Jest to 107. perfumeria Douglas w Polsce. W kolejnych miesiącach portolio firmy powiększy się o kolejne cztery salony – w Lublinie, Siedlcach, Olsztynie i Kaliszu.

– Dotychczas mieszkańcy Elbląga mogli robić zakupy kosmetyczne tylko w naszym sklepie internetowym. Dzisiaj zaprosiliśmy ich do realnej przestrzeni, w której oferujemy najwyższej klasy serwis, usługi kosmetyczne, bezpłatne pakowanie na prezent oraz szereg marek dostępnych wyłącznie w Douglas – mówi Agnieszka Mosurek-Zava, prezes Douglas Polska.

Perfumeria Douglas w Elblągu znajduje się w nowym Centrum Handlowym Ogrody. Sklep zaaranżowany jest w podwyższonym standardzie i eleganckiej, ciemnografitowej kolorystyce, dopełnionej nowoczesnym oświetleniem LED. Na 220 mkw. powierzchni, poza ofertą popularnych i luksusowych marek kosmetycznych (m.in. Sensai Kanebo, Collistar, Decleor, Juvena), dostępne są także usługi: konsultacje pielęgnacyjne, zapachowe i makijażowe oraz masaż dłoni. W perfumerii można też skorzystać z usług gabinetu SPA.

Douglas Polska prowadzi w Polsce 107 sklepów o zróżnicowanych formatach w 56 miastach. Wynajmuje blisko 30 tys. mkw. powierzchni w centrach handlowych i w lokalach przy ulicach handlowych. Szczególne miejsce w portfelu sklepów zajmuje Douglas House of Beauty w warszawskiej Arkadii – sklep flagowy i największa perfumeria w Polsce, o powierzchni 1, 2 tys. mkw. W swoim asortymencie ma ponad 70 marek na wyłączność (m.in. Giorgio Armani Cosmetics, Bobbi Brown, La Mer, Tom Ford, Sensai Kanebo International). Douglas jest też właścicielem w pełni autoryzowanej perfumerii internetowej. Sieć zatrudnia blisko 1,2 tys. osób. Na świecie funkcjonuje od ponad 60 lat.