Monnari

Marka odzieżowa Monnari 13 lutego 2014 roku otworzyła swój salon w Gemini Park Tarnów. Dzięki temu oferta modowa obiektu poszerzyła się o polską markę w segmencie eleganckiej odzieży dla kobiet.

Nowy salon to ponad 240 mkw. powierzchni, na której znajduje się miejsce dla ekskluzywnych produktów tej marki – począwszy od ubrań, a skończywszy na dodatkach: obuwiu czy torebkach.

– Cieszymy się, że już od dziś klientki Gemini Park Tarnów mogą korzystać  z nowej, rozszerzonej oferty naszego centrum handlowego. Staramy się tak konstruować mix najemców, by oferta zakupowa była maksymalnie różnorodna i atrakcyjna. Ukłonem w stronę klientek, które cenią sobie modną odzież, jest dzisiejsze otwarcie salonu Monnari  – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.  – To znana i ceniona w Polsce marka oferująca produkty wysokiej jakości, która kobietom kojarzy się ze stylem i elegancją. A jak wynika z raportu Shopping Show z 2013 roku, dla zdecydowanej większości Polaków podstawowym kryterium wyboru produktu jest właśnie jakość – dodaje dyrektor Gemini Park Tarnów.

Obecnie w centrum handlowym Gemini Park Tarnów na powierzchni 42,5 tys. mkw. GLA znajduje się niemal 100 sklepów, punktów usługowych oraz restauracji i kawiarni. Monnari zasili ofertę handlową w zakresie mody damskiej,  którą tworzą już m.in. takie brandy, jak Mohito, KappAhl, Mango, Orsay, Solar, C&A czy Reserved. Decydując się na otwarcie salonu w tym obiekcie, przedstawiciele marki zwrócili uwagę na przemyślany i interesujący mix najemców.

–  Zachęcające było to, iż znajdziemy się w towarzystwie znanych marek, które na pewno przyciągną klientów – mówi Katarzyna Kostacińska, Marketing Manager w firmie Monnari.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów ma ok. 80 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych.