Wizualizacja Atrium Felicity

Inwestor centrum handlowego Atrium Felicity w Lublinie otrzymał decyzję o pozwoleniu na użytkowanie obiektu. Poziom komercjalizacji centrum, którego otwarcie zaplanowano na 20 marca 2014 roku, wynosi 98 proc. W ostatnim czasie do grona najemców dołączył m.in. operator kinowy Cinema City.

11 lutego 2014 roku inwestor centrum handlowego Atrium Felicity w Lublinie otrzymał decyzję o pozwoleniu na użytkowanie obiektu. Decyzja ta oznacza, że obiekt przeszedł obowiązkową kontrolę inspektora nadzoru budowlanego, która obejmowała m.in. sprawdzenie: zgodności budynku z projektem zagospodarowania i architektonicznym, wyrobów budowlanych szczególnie istotnych dla bezpieczeństwa konstrukcji i przeciwpożarowego.

Otwarcie Atrium Felicity planowane jest na 20 marca br. Będzie to centrum o zasięgu regionalnym, pierwsze tak duże w Lublinie. W ofercie Atrium Felicity znajdzie się komplet znanych marek modowych, takich jak: H&M (po raz pierwszy koncept H&M Home), grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, pierwszy w Lublinie salon New Yorker czy wszystkie marki z grupy LPP (modowe: Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, aranżacji wnętrz: Home&You) oraz pierwszy w Lublinie salon Tommy Hilfiger.

Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewnią: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. Do centrum wprowadzą się również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity będzie również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn, a także kino wielosalowe Cinema City.

Atrium Felicity będzie nie tylko miejscem zakupów, ale również spędzania wolnego czasu. Stąd zaplanowano rozbudowaną strefę kawiarni i restauracji, która zajmie blisko 2 tys. mkw. powierzchni. Pojawią się tam m.in. restauracja sieci Subway, Pizza Dominium, Sushi Ichiban, Sushi Wok, Olimp, KFC. Wśród kawiarni i restauracji w Atrium Felicity znajdą się również: Cukiernia Sowa (Cukiernia Ambasador), You&Me Caffe, Lodziarnia Grycan, La Piazza Bar Cafe Gelateria i RedBerry. W Atrium Felicity znajdzie się również znana wśród mieszkańców Lublina Restauracja Cleopatra.

Aktualne informacje o realizacji inwestycji dostępne są na stronie internetowej centrum www.atrium-felicity.pl, na której również dzięki podglądowi z kamer można na bieżąco śledzić postępy z placu budowy. W grudniu wystartował również profil centrum: Facebook.com/AtriumFelicity. W ciągu kilku pierwszych tygodni funkcjonowania polubiło go ponad 4,3 tys. osób.

Powierzchnia najmu galerii wyniesie 75 tys. mkw. na której znajdzie się 120 sklepów i punktów usługowych. Dla klientów centrum zaplanowano parking na 3 tys. miejsc. Wyłącznym agentem komercjalizującym projekt jest firma Cushman & Wakefield.

Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited.