CH Auchan Katowice
CH Auchan Katowice

Listę najemców Centrum Handlowego Auchan w Katowicach poszerzył E-Smoking World. Nowy lokal o powierzchni 21 mkw. został otwarty 11 lutego.

Sieć handlowa marki E-Smoking World posiada obecnie już 1000 punktów własnych i partnerskich na terenie całej Polski. Firma jest obecna również w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach i Słowacji. Sklep E-Smoking World w centrum handlowym oferuje między innymi e-papierosy, e-cygara, a także szeroki wybór płynów nikotynowych w różnych smakach. Sklep E-Smoking World posiada w swoim asortymencie produkty oferowane przez Grupę Chic, lidera w branży e-papierosów na rynkach europejskich. W ofercie nowego najemcy CH Auchan Katowice dominują znane marki, takie jak Mild, Volish, Provog i LiQueen.

Centrum Handlowe Auchan Katowice mieści się przy Trasie Nikodema i Józefa Reńców 30 w Katowicach. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 30 sklepów znanych marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe i obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Przy CH Auchan Katowice mieszczą się hipermarket Auchan oraz stacja paliw. Centrum Handlowe posiada 2,1 tys. miejsc parkingowych, w tym 16 dla osób niepełnosprawnych. CH zostało otwarte w 2000 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.