Sklep CCC w Agria Park
Sklep CCC w Agria Park

Nowy salon zlokalizowany będzie w prestiżowym centrum handlowym Mammut w Budapeszcie. Sklep będzie miał 740 mkw. powierzchni

Dotychczas CCC otworzyło na Węgrzech już ponad 50 sklepów. Tylko w ubiegłym roku sieć sprzedaży powiększyła się o 39 nowych punktów.

– To kolejny krok, który pokazuje nasz ogromne zainteresowanie węgierskim rynkiem. Centrum handlowe Mammut cieszy się dużą renomą, jest jedną z najbardziej obleganych galerii w Budapeszcie. Wierzymy, że nasze produkty znajdą uznanie w oczach węgierskich klientów. Tylko w ubiegłym roku uruchomiliśmy na tym rynku 39 nowych sklepów – komentuje Sándor Hódi, dyrektor zarządzający CCC.

Do tej pory sklepy CCC można było znaleźć w trzech galeriach: Sio Plaza w mieście Siófok, Vértes Center w Tatabánya i Agria Park w Egerze. Teraz do tej listy dołączy centrum handlowe Mammut w Budapeszcie.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że CCC zdecydowało się na wynajęcie lokalu w naszej galerii. Sklep będzie zlokalizowany na drugim piętrze, tuż obok łącznika pomiędzy dwoma budynkami tworzącymi centrum. Dzięki temu górne piętra galerii staną się jeszcze bardziej atrakcyjne dla kupujących, ale również dla innych najemców – wyjaśnia Viktória Györke, dyrektor sprzedaży centrum Mammut.

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i największym jego producentem w Polsce. Spółka prowadzi salony sprzedaży pod markami CCC, Lasocki, Quazi i Boti. Łącznie jest ich ponad  720. Zlokalizowane są przede wszystkim w Polsce, ale również m.in. w Czechach, Rosji, na Słowacji i Węgrzech.