Gemini Park Bielsko-Biała

Do grona najemców rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała dołączy znana marka dziecięca – Smyk. Podpisanie tej umowy to kolejny krok w realizacji nowej strategii centrum, która zakłada stworzenie kompleksowej oferty dla całej rodziny.

Smyk to jedna z najbardziej popularnych marek dziecięcych w Polsce, znana już od przeszło 35 lat. W kwietniu 2014 roku znacząco wzbogaci skierowaną do najmłodszychofertę Gemini Park Bielsko-Biała. Sklepy Smyk oferują szeroki asortyment towarów dla dzieci, począwszy od zabawek, a skonczywszy na ubrankach i akcesoriach. Podpisanie umowy najmu z marką, jak poinformował zarząd obiektu, to efekt nowej strategii, która zakłada poszerzenie oferty centrum tak, by odpowiadała potrzebom całych rodzin.

Salon firmy Smyk zajmie 630 mkw. i będzie znajdował się w nowo dobudowanej części obiektu, gdzie obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe.

– Dzięki rozbudowie będziemy dysponować jedną z największych powierzchni handlowych w regionie i jednocześnie poszerzymy ofertę centrum o 40 nowych salonów, w tym m.in. o Smyk. Skupiamy się przede wszystkim na stworzeniu bogatej, kompleksowej oferty dla całej rodziny – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko Biała.

– Już teraz w Gemini Park Bielsko-Biała znajdziemy wiele miejsc stworzonych z myślą o naszych najmłodszych klientach: kino, cukiernie, lodziarnie oraz sklepy z zabawkami, ubraniami i meblami dla dzieci. Po rozbudowie dodatkowo pojawi się nowoczesny i w pełni bezpieczny plac zabaw dla dzieci, specjalne toalety dla najmłodszych i pokoje dla rodziców z dziećmi – dodaje Krzysztof Brączek.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na ponad 27 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie miał ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców powiększy się o 40 lokali.

Nowa powierzchnia będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na dopełnienie oferty modowej oraz usługowej. Otwarcie rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała odbędzie się w kwietniu 2014 roku.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.