Wizualizacja CH Auchan w Katowicach

W poniedziałek 17 lutego rozpoczął się remont galerii handlowej Auchan w Katowicach. Prace potrwają dwa miesiące. W tym czasie zostaną odnowione wnętrza, wymienione posadzki, dekoracje, a także obydwa wejścia do galerii i strefa łącząca galerię handlową Auchan ze sklepem Decathlon.

Remodeling CH Auchan w Katowicach, to zapowiedź zmian w centrach handlowych Auchan w całej Polsce. Immochan, właściciel i zarządca galerii Auchan, planuje sukcesywnie unowocześniać swoje obiekty handlowe.

Centrum Handlowe Auchan Katowice zostało otwarte w 2000 roku. Mieści się przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach. Na jego terenie znajduje się hipermarket Auchan, galeria handlowa z blisko 30 sklepami i lokalami usługowymi, Norauto i wybudowany w minionym roku sklep sportowy Decathlon. – Przez 14 lat wiele się dookoła zmieniło – zmienili się nasi klienci i ich potrzeby, a także obowiązujące na rynku standardy. Aby dostosować się do nowych okoliczności, przeprowadzimy remont wnętrza galerii handlowej. Obiekt zostanie odświeżony i unowocześniony – powiedziała Aleksandra Kolarz, menedżer CH Auchan Katowice.

Po remoncie na klientów będą czekać między innymi nowa dekoracja pasaży, nowe wykończenie wybranych ścian oraz podłóg. Zmienią się elementy małej architektury, takie jak ławki, roślinność, kosze na śmiecie, a także oświetlenie. Galeria zyska również odnowione obydwa wejścia oraz strefę łączącą galerię handlową, ogród i sklep Decathlon. Do realizacji projektu zostaną użyte wysokiej jakości nowoczesne materiały. Wprowadzone rozwiązania pozwolą również ograniczyć zużycie energii elektrycznej, przez co galerii stanie się bardziej ekologiczna.

– Czas prac zostanie ograniczony do minimum tak, aby rewitalizacja nie była uciążliwa dla klientów. Już w kwietniu mamy nadzieję wspólnie cieszyć się zrealizowanym projektem. Zmiany w galerii handlowej z pewnością poprawią jakość oferowanych przez nią usług, co z kolei wpłynie na wzmocnienie jej pozycji rynkowej i przyciągnie nowych klientów – dodała Aleksandra Kolarz.

Centrum Handlowe Auchan Katowice dysponuje powierzchnią najmu blisko 29 tys. mkw. oraz 2,1 tys. miejsc parkingowych, w tym 16 dla osób niepełnosprawnych.