Galeria Amber

Oferta modowa centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Amber poszerzy się o polską markę z segmentu eleganckiej odzieży dla kobiet – Monnari. Najemca zajmie salon o powierzchni blisko 300 mkw. Galeria Amber zostanie otwarta w marcu br.

Nowy sklep w Galerii Amber oferował będzie ekskluzywne produkty Monnari – ubrania oraz dodatki (m.in. obuwie i torebki).

– Otwarcie salonu Monnari rozszerzy ofertę modową Galerii Amber o stylowe kolekcje. Monnari to znana i ceniona w Polsce marka oferująca produkty wysokiej jakości, która kobietom kojarzy się z elegancją – powiedziałJarosław Tutaj, senior leasing manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Monnari to marka dla kobiet powyżej 30 roku życia. Spółka Monnari Trade istnieje na polskim rynku od 1998 roku i sprzedaje swoje towary w salonach firmowych, salonach outletowych oraz w sklepie internetowym. Obecnie firma posiada ponad 100 sklepów w większych miastach w całej Polsce.

Galeria Amber to trzykondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe zlokalizowane w centrum Kalisza, w sąsiedztwie głównych dworców PKP i PKS, u zbiegu ul. Górnośląskiej i Trasy Bursztynowej.
Powierzchnia przeznaczona pod wynajem to 33,5 tys. mkw. Realizacja inwestycji odbywa się zgodnie z harmonogramem. Do grona najemców Galerii Amber należą m.in.: hipermarket E.Leclerc, Helios, Fitness Club Fabryka Formy, H&M, C&A, New Yorker, Reserved, Intersport, RTV Euro AGD, Home&You, Smyk, Empik, Deichmann, CCC, Mohito, Sinsay, Cropp Town, House, Orsay, Kazar, Ryłko, Wojas, Ecco, Matras, Vistula, Lavard, Pierre Cardin, Ochnik, Yes, Vision Express, SunLoox, a w branży gastronomicznej m.in. KFC, McDonald’s i North Fish.

W obiekcie znajdzie się hipermarket oraz 140 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami. Zaplanowano też 7-salowe kino, którego operatorem będzie sieć Helios. Do dyspozycji klientów przewidziano około 1000 miejsc parkingowych.