Pure Jatomi

Sieć klubów fitness Pure Jatomi, należąca do Pure Health and Fitness, została wyróżniona tytułem SCF Leisure&Fitness Retailer of the Year 2014 w konkursie Retailers’ Awards organizowanym podczas Shopping Center Forum 2014.

– Największa w Polsce sieć klubów fitness Pure Jatomi już po raz drugi otrzymała ten tytuł. Jest to dla nas duże wyróżnienie, stanowiące  silną motywację do dalszej pracy nad rozwojem marki i oferowanych usług. Kluczem do sukcesu jest wsłuchiwanie się w potrzeby rynku, ale również każdego klienta indywidualnie – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Joanna Gajewska European Expansion Director, Pure Health and Fitness sp. z o. o.

– Pure Jatomi Fitness pragnie złożyć gorące podziękowania swoim klientom za zaufanie, jakim ich obdarzyli, oraz wynajmującym za wsparcie i wiarę w projekt. Sieć Pure Jatomi planuje ekspansję i dalszy rozwój na wysokim poziomie nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, Rumunii, Turcji, Indonezji i Malezji – dodała Joanna Gajewska.

Pure Health and Fitness sp. z o. o., właściciel sieci klubów fitness Pure Jatomi Fitness, posiada w Polsce blisko 40 klubów fitness zlokalizowanych w centrach i galeriach handlowych. Poza Polską Pure Jatomi Fitness działa także w innych krajach, m.in. w Czechach, Rumunii, Bułgarii, Turcji, Indonezji i  Malezji. Spółka planuje dalszą ekspansję w regionie CEE.

Nagrodę SCF Leisure&Fitness Retailer of the Year 2014 przyznało już po raz drugi niezależne jury, w skład którego weszli szefowie działów retail renomowanych agencji, takich jak: CBRE, Colliers International,  BOIG, DTZ Polska, Cushman & Wakefield, Jones Lang LaSalle oraz Mallson. Do nagrody w tej kategorii były nominowane także sieci kin Helios oraz Multikino.