Salon W.Kruk

Sieć salonów jubilerskich W.Kruk ma już 85 placówek własnych w całej Polsce. Marka W.Kruk należąca do spółki Vistula Group SA swój rozwój w 2014 roku rozpoczęła  8 lutego otwarciem salonu w Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie. Salon zajmuje powierzchnię ponad 47 mkw. i znajduje się na parterze galerii.

Spółka Vistula Group SA planuje w 2014 roku otwarcie 5 salonów jubilerskich W.Kruk w największych miastach Polski.

W.Kruk to najstarsza marka jubilerska w Polsce. W salonach sieci nie znajdują się wyłącznie wyroby biżuteryjne. Uzupełnieniem asortymentu jest ekskluzywna kolekcja szwajcarskich zegarków marki Omega, Longines, IWC, TAG Heuer oraz marki Rolex, którego W.Kruk jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce. Paleta zegarków dopełniona jest przez produkty światowych domów mody, takich jak Gucci czy Burberry. Biżuteria W.Kruk jest dostępna również dla klientów z zagranicy, którzy mogą dokonać zakupów produktów choćby na lotnisku Chopina w Warszawie czy w krakowskich Balicach.

Spółka Vistula Group SA jest właścicielem marek W.Kruk, Vistula, Wólczanka oraz Deni Cler. Obecnie na rynku funkcjonują 73 sklepy Vistula, 74 sklepy Wólczanka (w tym wyspy w centrach handlowych), 85 sklepów W.Kruk (w tym wyspy oraz salon jubilerskie Rolex) oraz 30 sklepów Deni Cler. Firma prowadzi również sklep internetowy. Vistula Group SA od sierpnia 2013 roku rozwija sieć franczyzową sklepów marki Vistula oraz Wólczanka. W tym roku łącznie planuje powiększyć metraż salonów własnych o około 800 mkw.