Vendo Park Milanówek

– TREI Real Estate Poland uczestniczyło w Shopping Center Forum po raz trzeci. Za każdym razem nasze projekty spotykają się z dużym zainteresowaniem zarówno najemców, jak i firm zajmujących się zarządzaniem obiektami handlowymi.  Podczas tegorocznego Forum skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na prezentacji naszych  dwóch projektów: Vendo Park Milanówek i  Vendo Park Chełm – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Michał Małecki z działu najmu TREI Real Estate.

Vendo Park Milanówek jest obecnie skomercjalizowany w 100 proc. Obiekt będzie miał ok. 3 tys. mkw. powierzchni.

– Swoje sklepy w Milanówku otworzą  Rossmann, Deichmann, Apteka Cosmedica, Maxizoo, Pepco, Neonet i Martes Sport. Otwarcie Vendo Park Milanówek planowane jest na 24 kwietnia 2014 roku – dodaje Michał Małecki

Z kolei Vendo Park Chełm będzie wielobranżowym parkiem handlowym o powierzchni około 5 tys. mkw. Wśród najemców znajdą się takie marki, jak m.in. Avans, Deichmann, Jysk i Martes Sport. Planowana data otwarcia obiektu to jesień 2014 roku.

– O postępach związanych z realizacją zarówno tych, jak i kolejnych, nowych projektów, będziemy mieli okazję opowiedzieć podczas kolejnej edycji Shopping Center Forum już jesienią – podsumował Małecki.

Główną działalnością TREI, oprócz zarządzania istniejącymi nieruchomościami, jest budowa parków handlowych w kraju i za granicą. TREI buduje i komercjalizuje parki handlowe pod nazwą Vendo Park w Czechach, Słowacji i Polsce. Aktualnie w toku jest ponad 20 projektów w kraju i za granicą.

TREI Real Estate GmbH jest spółką zarządzającą nieruchomościami należącymi do grupy kapitałowej Tengelmann. Oprócz Niemiec TREI działa jeszcze w 6 innych krajach w Europie.