Galeria Renova

Od połowy lutego 2014 roku do grona najemców Galerii Renova dołączyła pasmanteria Po Kokardki. Można tu kupić szeroką gamę produktów do robótek ręcznych, pasmanteryjnych oraz skorzystać z usług krawieckich.

Sklep Po Kokardki ma blisko 30 mkw. powierzchni i jest zlokalizowany na parterze Galerii Renova. Oferuje produkty i narzędzia do robótek ręcznych oraz artystycznych, w tym do decoupage’u, filcowania, szydełkowania, do robótek na drutach, a także szeroki wybór produktów pasmanteryjnych,  do szycia ręcznego i maszynowego oraz haftu. W Po Kokardki można również nabyć przybory i ozdoby do wyrobu biżuterii i skorzystać z usług krawieckich.

Galeria Renova, przy ul. Rembielińskiej 20, to kameralne, dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe położone w sercu warszawskiego Targówka. W obiekcie działają m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5.10.15., Wojas oraz szkoła tańca Egurrola Dance i fitness klub Jatomi Pure. Klienci Galerii Renova mogą również skorzystać z oferty Poczty Polskiej, fryzjera Lok&Roll, saloniku prasowego Kolporter, 3 banków, biura podróży, pralni oraz z oferty gastronomicznej (m.in. kawiarnia coffeeplace, Noodle w pudle, BurgerMama).

Właścicielem Galerii Renova jest Grupa Napollo (wcześniej znana jako NAP Invest Group). Napollo jest także pomysłodawcą śródmiejskich obiektów handlowych, znanych pod szyldem Centrum Zakupów. W planach inwestora jest budowa tego typu obiektów m.in. w Tarnowskich Górach, Żorach, Świdniku i Sochaczewie.