e-sklep 5.10.15.

W  lutym 2014 roku sieć 5.10.15., oferująca ubrania dla dzieci, uruchomiła 3 zagraniczne serwisy sklepu internetowego 51015kids.eu. Dzięki temu zakupy produktów 5.10.15, można realizować na terenie całej Unii Europejskiej.

– Zamówienia można składać w języku angielskim, niemieckim i czeskim. Przełączenia pomiędzy wersjami językowymi dokonywane są po kliknięciu we flagę oraz wybór waluty. System płatności obsługiwany jest poprzez PayU (dla klientów, którzy posiadają konto złotówkowe) oraz PayPal, obsługujący waluty zagraniczne i karty płatnicze. Wysyłka realizowana jest za pomocą kuriera, w ciągu 3– 5 dni roboczych, w zależności od kraju dostawy – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Marek Czupryna, prezes zarządu Komex SA, spółki, która jest właścicielem sieci.

Produkty oferowane w sklepie internetowym są dostępne w kilku kategoriach wiekowych oraz z podziałem na produkty dla niemowlaków, dziewczynek i chłopców. Dodatkową zakładką są akcesoria. Klienci e-sklepu mają także możliwość zakupu towarów z kategorii promocja, sprzedawanych w obniżonych cenach. Na stronie e-sklepu można podejrzeć także najpopularniejsze, czyli najczęściej kupowane produkty.

Zamówienia w sklepie internetowym sieci można składać 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. Zamówienia przyjmowane są do realizacji w dni robocze, w godzinach od 8 do 16. Sklep w odpowiedzi na zamówienie klienta niezwłocznie wysyła do niego wiadomość elektroniczną z potwierdzeniem otrzymania zamówienia i przyjęciem go do realizacji, bądź informację o braku możliwości jego realizacji.

Strona e-sklepu jest zintegrowana z Facebookiem. Spółka wysyła do swoich klientów także newsletter z aktualną propozycją dostępnych towarów, promocji, nowych kolekcji itp.