Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów

Rekordowy wynik – blisko 20 tys. odwiedzin – zanotowany został w czwartek, 13 lutego 2014 roku. Oznacza to, że tego dnia Centrum Handlowe Gemini Park odwiedził niemal co szósty mieszkaniec Tarnowa.

–  To był najlepszy dotychczasowy wynik, jaki osiągnęliśmy w zwykły dzień w środku tygodnia – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

– Tak wysoka liczba odwiedzin potwierdza, że nasz obiekt jest bezkonkurencyjnym liderem na regionalnym rynku. Jego popularność wymaga stałego reagowania na potrzeby odwiedzających nas klientów, dlatego w ostatnim czasie poszerzyliśmy ofertę centrum m.in. o markę Monnari, która otworzyła swój salon 13 lutego. Cieszymy się, że nasze starania stworzenia różnorodnej i jak najbardziej atrakcyjnej oferty zakupowej spotykają się z uznaniem naszych klientów, czego dowodem są rekordowe liczby odwiedzin – dodaje Zbigniew Nowak.

Wysoka odwiedzalność Gemini Park Tarnów wpływa na dużą popularność centrum także wśród sieci handlowych. Tylko w ostatnim czasie do grona najemców obiektu dołączył salon z ekskluzywną odzieżą damską marki Monnari, Badura – polski producent obuwia, oddział Alior Bank Express oraz Apteka Hebe. W najbliższym czasie planowane jest podpisanie kolejnych umów najmu i otwarcia nowych salonów.

– Tarnowskie Gemini nieustannie poszerza ofertę zakupową. Pozyskujemy nowe, a także zabiegamy o kolejne interesujące marki, które jeszcze bardziej umocnią pozycję obiektu na handlowej mapie Tarnowa i regionu – dodaje Zbigniew Nowak.

Obecnie Gemini Park Tarnów tworzy blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych zlokalizowanych na 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Dzięki bardzo dobrej lokalizacji, doskonałej komunikacji autobusowej, sąsiedztwie największych osiedli mieszkaniowych o potencjale 40 tys. mieszkańców, obiekt zyskał największy zasięg oddziaływania w regionie – 200 tys. osób w zakresie 20 minut i stał się liderem na lokalnym rynku.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.