Salon T-Mobile

Firma T-Mobile otworzy niebawem najnowocześniejszy salon swojej sieci w Polsce. Sklep znajdzie się w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia na poziomie 0. Salon będzie sąsiadował z markami Vision Express, Orange, Eurobank i Multibank. Firma zapowiada, że klienci mogą liczyć na wiele udogodnień

– T-Mobile Polska posiada aktualnie 87 punktów sprzedaży/obsługi w centrach handlowych w całej Polsce. Salon w CH Arkadia będzie zaaranżowany zgodnie z najnowszymi trendami i standardami Deutsche Telekom. Będzie to najbardziej multimedialny sklep w całej Polsce. Cała komunikacja wizualna kierowana będzie do klientów za pośrednictwem najnowocześniejszych 24 monitorów LED – mówi w rozmowie z Retailnet Piotr Żaczko z T-Mobile Polska SA.

– W koncepcji aranżacji salonu szczególny nacisk został położony na zapewnienie jak największego komfortu odwiedzającym. Aranżacja sprzyjać będzie swobodnemu poruszaniu się klientów i łatwemu dostępowi do wszystkich urządzeń z największego portfolio ekspozycyjnego, w którym znajdzie się łącznie 88 terminali – dodaje.

W salonie w CH Arkadia klienci będą też mogli skorzystać z bezpłatnego internetu.

– Specjalnie zaaranżowana strefa, tzw. lounge area, pozwoli na przykład skorzystać bezpłatnie z dostępu do internetu za pomocą dostępnych w tej strefie tabletów ekspozycyjnych. Do dyspozycji klientów oddanych zostanie aż 9 stanowisk obsługi – twierdzi Piotr Żaczko z T-Mobile Polska SA.

Dostępna oferta salonu będzie skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W zakresie usług mieści się telefonia komórkowa, stacjonarna oraz internet stacjonarny i mobilny. Systemy, jakie zapewnia T-Mobile, to pre-paid, abonament oraz mix. W asortymencie salonu będzie bogaty wybór telefonów, smartfonów oraz promocyjne oferty z modemem lub notebookiem.