Firma Ochnik zdecydowała się poszerzyć swoją ofertę produktową. Marka znana do tej pory z odzieży i akcesoriów skórzanych, zdecydowała się wprowadzić do sklepów kolekcję obuwia. Niebawem do sprzedaży trafi wiosenna kolekcja obuwia dla kobiet.

– 25 lat doświadczenia marki Ochnik to doskonała podstawa do podejmowania kolejnych wyzwań i poszukiwania nowych dróg rozwoju. W związku z tym w 2013 roku podjęto decyzję o rozszerzaniu oferty Ochnik o kolejne grupy asortymentowe, w tym kolekcję obuwia – mówi Aneta Włodarczyk z firmy Ochnik.

– Pierwsze modele obuwia, podobnie jak cała jesienno-zimowa kolekcja Ochnik, trafiły do sprzedaży wraz z końcem wakacji. Wykonane z najwyższej jakości skóry kozaki, oficerki, botki i sztyblety można było nabyć w wybranych 9 salonach firmowych w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Koszalinie, Lublinie, Szczecinie oraz w sklepie internetowym Ochnik. Był to swoisty test dla nowego asortymentu, a osiągnięte wyniki sprzedaży miały zdecydować o kolejnych krokach. W związku z tym, że buty Ochnik zyskały uznanie klientów i cieszyły się dużą popularnością, podjęto decyzję o poszerzaniu listy salonów, które w swojej ofercie będą posiadały buty. Będzie to oczywiście następowało stopniowo, co w dużym stopniu uzależnione jest od możliwości ekspozycyjnych poszczególnych punktów sprzedażowych – dodaje.

Firma niebawem wprowadzi do sklepów linię obuwia wykonaną z wysokiej jakości skór licowych, lakierowanych czy zamszowych.

– Nowy asortyment Ochnik to efekt nawiązania współpracy z polskim producentem obuwia, którego wyjątkowe produkty zostały docenione przez polskie i światowe marki, takie jak Kazar, Deni Cler, Hexeline, Sonia Rykiel czy Vivienne Westwood. W ofercie Ochnik znalazły się buty wykonane ze skóry licowej, lakierowanej oraz z zamszu. Do tej pory do sprzedaży trafiło 12 modeli butów zimowych (w tym kozaki, oficerki, botki i sztyblety) oraz 7 modeli szpilek z kolekcji sylwestrowej. W najbliższym czasie ofertę wzbogacą buty z kolekcji wiosna/lato 2014 – twierdzi Aneta Włodarczyk.

Marka Ochnik obecna jest w wielu centrach handlowych na terenie naszego kraju. Obecnie sieć Ochnik liczy w Polsce 71 salonów.