Magdalena Zając-Dobrowolska, Causa Finita
Magdalena Zając-Dobrowolska, Causa Finita

Kancelaria Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm, która zajmuje się między innymi obsługą prawną procesu najmu powierzchni w centrach handlowych, ma nowego partnera. Została nim mecenas Magdalena Zając-Dobrowolska.

Magdalena Zając Dobrowolska jest radcą prawnym, absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego, autorką licznych artykułów i szkoleń z zakresu prawa nieruchomości, prawa spółek handlowych oraz prawa pracy. Doradzała w transakcjach fuzji i przejęć, w tym audytów due diligence. Z Kancelarią Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm związana jest od 4 lat. Zajmuje w niej stanowisko dyrektora departamentu korporacyjnego. Wcześniej pracowała dla innych kancelarii prawniczych oraz jako in-house dla spółek prawa handlowego, gdzie pełniła funkcję dyrektora działu prawnego.

Kancelaria Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm specjalizuje się w prawie nieruchomości oraz kompleksowej obsłudze procesów inwestycyjnych obejmujących przede wszystkim nieruchomości komercyjne, takie jak centra handlowe oraz hotele.

Kancelaria podzielona jest na 3 departamenty: korporacyjny, komercjalizacji oraz rynku hotelarskiego. Departament komercjalizacji zajmuje się obsługą prawną procesu najmu powierzchni w centrach handlowych. Departament hotelowy przeznaczony jest do obsługi prawnej deweloperów nieruchomości hotelowych, w szczególności tych, które mają funkcjonować w ramach międzynarodowych sieci hotelarskich. Departament korporacyjny zajmuje się kompleksowo procesem inwestycyjnym od etapu pozyskania gruntu pod budowę poprzez przygotowanie formalno-prawne inwestycji, obsługę prawną procesu budowlanego po procedury związane z finalizacja inwestycji i oddaniem jej do użytkowania. Departament ten odpowiada również za bieżącą obsługę prawną deweloperów nieruchomości komercyjnych.