CH Forum Gliwice
CH Forum Gliwice

Europejski gigant branży modowej C&A już wkrótce otworzy swój pierwszy sklep w Gliwicach. To efekt sfinalizowania umowy z Centrum Handlowym Forum (Gliwice, ul. Lipowa 1). Tym samym centrum o charakterze śródmiejskim poszerzy swoją ofertę w strategicznym dla niego segmencie.

– C&A to marka plasująca się w czołówce swojej kategorii. Z prowadzonych przez nas badań konsumenckich wynika, że klienci wybierają Forum między innymi z uwagi na wyróżniającą się ofertę modową. Jestem więc przekonana, że ucieszy ich pojawienie się u nas najemcy o takim profilu i pozycji. My z kolei umocnimy się dzięki temu na regionalnym rynku – powiedziała Agnieszka Mielcarz, dyrektor zarządzająca CH Forum w Gliwicach, Jones Lang LaSalle.

Nowy sklep C&A będzie zlokalizowany na parterze obiektu i zajmie 914 mkw. Pierwsi klienci zrobią w nim zakupy jesienią. – Centrum Handlowe Forum w Gliwicach to miejsce bardzo znane i popularne. Nasz sklep zaproponuje klientom szeroki wybór ubrań oraz dodatków dla całej rodziny w nowoczesnych wnętrzach. Wierzymy, że nasza oferta pozyska sympatię klientów i idealnie wpisze się w charakter centrum – powiedział Zbigniew Klepacki, dyrektor ds. sprzedaży C&A Polska sp. z o.o.

C&A Europe, do której należy C&A Polska sp. z o.o., posiada około 1,6 tys. sklepów na terenie 20 krajów oraz zatrudnia ponad 37,5 tys. pracowników. C&A Europe jest jedną z wiodących firm modowych w Europie i należy do holdingu Cofra Holding AG.

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. Obiekt posiada 43 tys. mkw. powierzchni handlowej i 140. najemców, w tym 70 proc. to marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda” , w tym tak znane firmy, jak: Bershka, Centro, Cubus, Douglas, H&M, KappAhl, Pull&Bear, Reserved, Royal Collection, Sephora, Stradivarius, SuperPharm i Zara. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: Home&You, RTV Euro AGD, Sony Centre. Część rozrywkowa CH Forum to m.in. 13-ekranowe Cinema City oraz klub sieci Pure Jatomi Fitness.

Właścicielem CH Forum jest DEKA Immobilien GmbH. Zarządcą centrum handlowo-rozrywkowego Forum Gliwice jest międzynarodowa firma doradcza Jones Lang LaSalle.