Galeria Amber

20 marca br. rozpocznie działalność Galeria Amber – centrum handlowo-rozrywkowe położone w aglomeracji kalisko-ostrowskiej, realizowane przez spółkę Echo Investment SA.

Galeria Amber zostanie otwarta o godzinie 16. Na klientów czekać będzie mnóstwo atrakcji z udziałem popularnych gwiazd, a także występy taneczne i akrobatyczne. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i wyjątkowych promocji przygotowanych przez większość ze 140 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz kino Helios.

Zakupy będzie można zrobić w hipermarkecie E.Leclerc, a także w takich sklepach, jak m.in. H&M, C&A, New Yorker, Reserved, Intersport, RTV Euro AGD, Home&You, Mohito, Sinsay, Cropp Town, House, Orsay, Monnari. Działalność rozpocznie też największe kino w Kaliszu – 7-salowy Helios, a także klub fitness Fabryka Formy.

Galeria Amber to trzykondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe zlokalizowane w centrum Kalisza, w sąsiedztwie głównych dworców PKP i PKS, u zbiegu ul. Górnośląskiej i Trasy Bursztynowej. Powierzchnia przeznaczona pod wynajem to 33,5 tys. mkw. Realizacja inwestycji odbywa się zgodnie z harmonogramem, w obiekcie trwają ostatnie prace adaptacyjne i wykończeniowe.

Do grona najemców Galerii Amber należą m.in.: hipermarket E.Leclerc, Helios, Fitness Club Fabryka Formy, H&M, C&A, New Yorker, Reserved, Intersport, RTV Euro AGD, Home&You, Smyk, Empik, Deichmann, CCC, Mohito, Sinsay, Cropp Town, House, Orsay, Monnari, Kazar, Ryłko, Wojas, Ecco, Matras, Vistula, Lavard, Pierre Cardin, Ochnik, Yes, Vision Express, SunLoox, a w branży gastronomicznej m.in. KFC, McDonald’s i North Fish.

W obiekcie znajdzie się hipermarket oraz 140 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami. Zaplanowano też 7-salowe kino, którego operatorem będzie sieć Helios. Do dyspozycji klientów przewidziano około 1000 miejsc parkingowych. Zobacz film o Galerii Amber w Kaliszu.