Kawiarnia Lili's w CH Klif

Do grona najemców Centrum Handlowego Klif w Gdyni dołączyła kawiarnia Lili’s. Nowa kawiarnia zajmuje powierzchnię 130 mkw. i jest zlokalizowana na parterze galerii w sąsiedztwie fontanny, salonu Sephora, KappAhl i Emanuel Berg.

Lili’s to nowa marka na polskim rynku. W lokalu jest serwowana kawa przez profesjonalnych baristów, a także ciasta, przekąski, tarty, kanapki i zupy.

Centrum Handlowe Klif powstało w Gdyni w 1996 roku jako jeden z pierwszych obiektów tego typu w Polsce. Niedawno została ukończona modernizacja części centrum, nawiązująca kolorystyką oraz elementami dekoracyjnymi do motywu perły. Klienci znajdą tu szeroką ofertę polskich i zagranicznych marek, w tym wiele niedostępnych w innych centrach handlowych w Trójmieście, takich jak m.in.: Calvin Klein Jeans, Emanuel Berg, Karen Millen, La Mania, Liu Jo, Patrizia Pepe, Pollini, Stefanel, TOUS, Qπш Robert Kupisz/Loft37. Obecne są również znane i lubiane marki, takie jak: Zara, H&M, KappAhl, Reserved, Marks & Spencer, Cubus, Smyk, RTV Euro AGD, Empik.

Powierzchnia całkowita obiektu wynosi 42 tys. mkw. Natomiast powierzchnia najmu (GLA) jest równa 33 tys. mkw. Dla klientów przygotowano parking na 1,2 tys. samochodów.

Właścicielem Centrum Handlowego Klif w Gdyni jest firma Paige Investments sp. z o.o. należącą do PBW Real Estate Fund N.V. Firmą zarządzającą galerią jest BNP Paribas Real Estate.