Fitness Club, fot. Shutterstock

Rok 2013 firma Pure Health & Fitness zamknęła liczbą 36 klubów w Polsce. W ubiegłym roku firma otworzyła 6 nowych klubów, które znalazły się w centrach handlowych. Marka dostępna jest w Polsce w 21 miastach.

Jak ustaliła redakcja Retailnet, w najbliższym roku Pure Health & Fitness otworzy kolejne lokale w naszym kraju. Firma ma już podpisanych kilka umów na bieżący rok z inwestorami centrów handlowych.

– W 2014 planujemy otworzyć kilka klubów pod logo Pure Health & Fitness. Na tę chwilę mamy podpisane już 4 umowy z właścicielami centrów handlowych – mówi w rozmowie z Retailnet Joanna Gajewska, odpowiedzialna za ekspansję Pure Health & Fitness.

Jeszcze 4 lata temu firma Pure Health & Fitness posiadała jeden klub fitness w Polsce. Do sieci Pure Jatomi należy również kilkadziesiąt klubów za granicą (m.in. w Czechach, Bułgarii, Rumunii, Turcji, Indonezji, Malezji).

Sieć klubów fitness Pure Jatomi, należąca do Pure Health and Fitness, została wyróżniona tytułem SCF Leisure&Fitness Retailer of the Year 2014 w konkursie Retailers’ Awards organizowanym podczas Shopping Center Forum 2014. Sieć otrzymała tę nagrodę już drugi raz.

W swoich klubach firma koncentruje się na dostarczeniu swoim członkom wysokiej jakości usług w zakresie fitnessu. Kluby wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt siłowy i cardio, marka posiada w ofercie treningi funkcjonalne przy wykorzystaniu klatek TRX, treningi obwodowe, najnowsze typy zajęć grupowych, jak Jukari czy taniec Bokwa.