Pasaż Piaskowa Góra w Wałbrzychu

Firma Peppercorn Properties kolejny raz wzięła udział w Shopping Center Forum. Tym razem firma zaprezentowała swoje projekty podczas zimowej edycji wydarzenia.

– Zimowa edycja Shopping Center Forum 2014 po raz kolejny zakończyła się dla nas sukcesem. Ilość wystawców i uczestników była satysfakcjonująca i stanowi dowód na to, że sprawdza się forma konferencji. Wzbudziliśmy zainteresowanie naszymi projektami w gronie kluczowych najemców, czego wynikiem są podjęte negocjacje. Rozpoczęliśmy także proces komercjalizacji nowego projektu – Convenience Shopping Center, zlokalizowanego w podwarszawskich Starych Babicach, przy ul. Warszawskiej. Konferencja zasługuje na uznanie, biorąc pod uwagę nie tylko efekty biznesowe, ale także potencjał marketingowy tego przedsięwzięcia – mówi w rozmowie z Retailnet Darren Haines-Powell, prezes zarządu Peppercorn Properties sp. z o.o.

Tym razem spółka zaprezentowała uczestnikom SCF dwa projekty, których budowa jest z punktu widzenia firmy priorytetem w naszym kraju.

Pasaż Piaskowa Góra jest realizowany w koncepcji convenience shopping centre. Operatorem spożywczym obiektu będzie dyskont spożywczy Biedronka, z którym umowa najmu została już sfinalizowana. Prowadzone są negocjacje z apteką i drogerią. Ponadto ofertę obiektu uzupełnią lokalne sklepy z odzieżą, obuwiem, restauracja oraz kawiarnia. Pasaż Piaskowa Góra to galeria odpowiadająca codziennym potrzebom zakupowym mieszkańców, oferująca ponad 150 miejsc parkingowych. Cały obiekt będzie miał powierzchnię 4,4 tys. mkw.

Koncepcja Pasażu Książęcego to nowoczesna i sprawdzona formuła convenience shopping center, która wpisuje się w aktualne trendy w zachowaniach nabywczych Polaków. W kameralnym obiekcie znajdzie się zaledwie 20 najemców, z ofertą precyzyjnie dopasowaną do profilu i oczekiwań mieszkańców Lubina. Pasaż Książęcy stanie się idealnym miejscem na codzienne, wygodne i szybkie zakupy. Dostępność 100 miejsc parkingowych wyróżnia ten obiekt na tle innych lokalizacji w Lubinie.