Pepco
Pepco

Firma Pepco zapowiada kolejne otwarcia sklepów w 3 państwach, w których od wielu miesięcy prowadzi dynamiczną ekspansję. Tylko w lutym bieżącego roku planowane jest otwarcie 6 salonów Pepco, zarówno w centrach handlowych, jak i przy ulicach.

W naszym kraju sieć salonów marki powiększy się o cztery nowe lokalizacje: w Lęborku, Otwocku, Staszowie, Pszczynie.

Także w lutym 2014 firma planuje otwarcia sklepów w centrach handlowych na terenie Czech i Słowacji. Jeden z salonów Pepco zostanie otwarty w centrum handlowych Těšénská w czeskiej Opawie. Z kolei na Słowacji, w miejscowości Prievidza, nowy sklep Pepco uruchomiony zostanie w centrum handlowym Korzo.

Pepco zdecydowało się rozwijać swoją sieć sklepów na terenie Czech i Słowacji wyłącznie w obiektach handlowych. Do tej pory w Czech zostało otwartych 6 sklepów, a na Słowacji działa ich 24. W Polsce do tej pory otwarto 487 salonów.

Jak już informowaliśmy, w styczniu bieżącego roku w Polsce rozpoczęły działalność  sklepy sieci w Tczewie, Białymstoku, Darłowie oraz Przedbórzu.

Pepco to samoobsługowe sklepy dyskontowe o powierzchni handlowej ok. 250–350 mkw. Placówki sieci funkcjonują w całej Polsce, głównie w miejscowościach powyżej 10 tys. mieszkańców. Każdego roku spółka planuje otwarcie ok. 70–80 nowych sklepów. Docelowo spółka zamierza otworzyć 600 sklepów w Polsce. Wyłącznym właścicielem wszystkich sklepów pod marką Pepco jest firma Pepco Poland sp. z o.o.