Ecco
Ecco

Do grona najemców zarządzanej przez Immochan galerii handlowej Auchan w Bydgoszczy dołączyła nowa marka. W obiekcie otwarto outlet sieci Ecco o powierzchni ponad 80 mkw., oferujący markowe obuwie w przystępnych cenach.

Ecco to jedna z wiodących na świecie marek obuwia, obecna na polskim rynku od 1992 roku. Outlet Ecco oferuje wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach produkty wykonane głównie ze skóry. Obok eleganckich butów w salonie znaleźć można także obuwie sportowe czy modne torebki damskie. Outlet Ecco dołączył do 5 innych salonów obuwniczych Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz, to ponad 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Galeria mieści się przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Ofertę szybkich i komfortowych zakupów uzupełnia hipermarket i stacja benzynowa Auchan, Leroy Merlin oraz Decathlon. Centrum Handlowe posiada parking na 2,5 tys. miejsc, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych. Kompleks został otwarty w listopadzie 2001 roku i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiada również bezpłatny plac zabaw dla dzieci.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.