TextilMarket
TextilMarket

Sieć dyskontów odzieżowych TextilMarket (TXM) należących do Redan SA od początku 2014 roku poszerzyła się o 6 nowych sklepów. Nowe placówki otwarto w Chorzowie, Goleniowie, Włodawie, Szczecinie, Jaworznie i Zgorzelcu.

Spółka Redan wraz z ekspansją organiczną poszerzyła także ofertę swoich sklepów o 2 nowe marki własne. TXM Fashion i TXM Kids, jak poinformował zarząd spółki,  zostały wprowadzone do oferty z myślą o potrzebach bardziej wymagających i podążających za modą klientów.

– Są to kolekcje odzieży oraz dodatki osadzone w najnowszych trendach, o dobrej jakości w stosunku do niskiej ceny. Nowości cechuje także dokładniejsza rozmiarówka – poinformowała spółka.

Produkty oznaczone są specjalnie zaprojektowanymi metkami, przez co wyróżniają się na tle innego asortymentu w miejscu sprzedaży.

W celu rozszerzenia oferty sklepów TXM Redan zdecydowała się także na wprowadzenie kosmetyków znanych marek. Od teraz w ofercie TXM, oprócz odzieży i artykułów wyposażenia domu, znajdą się także kosmetyki. Spółka wprowadziła kosmetyki Manhattan, NYC, Rimmel oraz Maybelline. Produkty tych marek (m.in. lakiery do paznokci i kosmetyki kolorowe) w TXM mają wyjątkowo atrakcyjną i konkurencyjną cenę.

We wszystkich placówkach sieci rozwieszono specjalne plakaty informujące o rozszerzeniu oferty, a informacje o produktach znalazły się także w gazetce dla klientów.

Redan, poza siecią dyskontów TXM, jest także właścicielem marki Top Secret. Na koniec stycznia 2014 roku powierzchnia handlowa sieci wynosiła łącznie w Polsce i za granicą blisko 100 tys. mkw.