Outlet Center Lublin
Outlet Center Lublin

Drogerie Rossmann wynajęły powierzchnie handlowe w powstających projektach Outlet Center w Lublinie i Białymstoku. Każdy ze sklepów Rossmann zajmie ok. 400 mkw.

Drogerie Rossmann, obecne na rynku polskim od 1993 roku, mają ponad 850 sklepów w 365 miastach. Placówki znajdują się zarówno w centrach handlowych największych miast Polski, jak również w mniejszych miejscowościach. Każdego dnia zakupy robi w nich 600 tys. klientów. Udział firmy w rynku branży chemiczno-kosmetycznej wynosi 22 proc.

Projekty Outlet Center w Lublinie i Białymstoku wypełnią lukę na mapie centrów outletowych we wschodniej części Polski. Dzięki nim klienci będą mieć dostęp do markowych produktów pochodzących z poprzednich kolekcji, nadwyżek produkcyjnych czy serii próbnych w cenach znacznie obniżonych w stosunku do pierwotnej ceny detalicznej.

Zarówno Outlet Center w Lublinie, jak i Białymstoku, charakteryzują się doskonałym położeniem, tak dla mieszkańców aglomeracji, jak i osób przybywających spoza miasta. Będą też częścią parków handlowych. W Lublinie obok przyszłego outletu działa już Castorama, w Białymstoku natomiast poza Castoramą w grudniu 2013 otwarto stację paliw i dyskont sieci Biedronka, w planach jest także market meblowy Agata Meble.

Inwestorem projektu jest Outlet Center Retail Management SA Sp.k., wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment SA, będąc jednocześnie podmiotem zależnym od FIZ FORUM XVIII. Do jej kompetencji należy rozwój obiektów handlowych typu Outlet Center. Obecnie firma realizuje takie inwestycje w Lublinie i Białymstoku, a w planach ma dalszy rozwój sieci Outlet Center w innych rejonach kraju.

CBRE, we współpracy z inwestorem, jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem Outlet Center zarówno w Lublinie, jak i w Białymstoku.

Firma CBRE będzie uczestnikiem wrześniowego Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Firma zaprezentuje się na stoisku 6.3. Więcej szczegółów na temat Shopping Center Forum 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.