Redberry
Redberry

Sieć Redberry powiększa liczbę lokali handlowych oferujących mrożone jogurty. Ostatnio otwarta placówka Redberry znajduje się w Krakowie i jest 9. punktem sieci w Polsce.

– Ostatnie pół roku było bardzo intensywnym czasem  dla Redberry.  Spółka konsekwentnie realizowała swój plan biznesowy i otwierała  lokale w kolejnych dużych miastach Polski. Najpierw w  Toruniu w CHR Toruń Plaza, następnie w Białymstoku w CH Biała, potem w Gdyni w CH Riviera. A od kilku dni  również w Krakowie przy Galerii Krakowskiej i Dworcu Głównym – poinformowała redakcję Retailnet Agata Swornowska, Chief Marketing & PR Manager Redberry.

Lokal znajduje się obok głównego wejścia, pomiędzy Galerią Krakowską a Dworcem Głównym. W środku można odpocząć, zjeść coś zdrowego i poczekać na pociąg, gdyż znajdują się stoliki z krzesłami.

To nie koniec ekspansji brandu Redberry. Spółka poinformowała nas, że zgodnie z zaplanowaną strategią w przeciągu miesiąca otworzy lokal w Lublinie w nowym centrum handlowym Felicity.

– Trwają także rozmowy z innymi miastami i galeriami handlowymi – podsumowuje Agata Swornowska.

Sieć z mrożonymi jogurtami Redberry w Polsce jest rozwijana przez Redberry sp. z o.o. Firma skupia się na ekspansji w największych centrach handlowych w dużych miastach w Polsce.

Obecnie spółka prowadzi 9 punktów handlowych, w tym 4 w Warszawie (Arkadia, Blue City, Złote Tarasy i Dworzec Centralny) oraz we Wrocławiu (Magnolia Park), Toruniu (Toruń Plaza, Gdyni (CH Riviera), Białymstoku (Atrium Biała) i w Krakowie.