Restauracja Olimp w Galerii Rzeszów

Grupa Gastromall sfinalizowała umowę najmu pod kolejną restaurację pod marką Olimp. Nowy lokal znajdzie się w budowanym przez spółkę Immofinanz Group Centrum Handlowym Tarasy Zamkowe w Lublinie.

Nowa restauracja o powierzchni 150 mkw. rozpocznie działalność jesienią br. wraz ze startem nowej galerii. Tarasy Zamkowe w Lublinie to inwestycja będąca przedłużeniem głównej ulicy handlowej Lublina.

Oprócz Olimpu w Tarasach Zamkowych w Lublinie powstaną jeszcze 2 restauracje pod tym brandem. Znajdą się one w Centrum Handlowym Ikea oraz Galerii Handlowej Atrium Felicity.

W chwili obecnej grupa Gastromall posiada 11 własnych restauracji Olimp oraz 7 franczyzowych w galeriach handlowych i w centrach biurowych w całym kraju. Grupa nieustająco poszukuje franczyzobiorców na terenie całej Polski.

Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji. W lutym 2014 roku grupa wprowadziła na rynek nowy koncept pod marką Companeros. Ale Meksyk!, oferujący świeże potrawy kuchni meksykańskiej przyrządzane na oczach klienta.

W ciągu ostatnich 2 lat grupa Gastromall dynamicznie rozwinęła sieć restauracji pod marką Olimp: punktów własnych i franczyzowych jest trzykrotnie więcej w stosunku do 2011 roku. Opracowano także stabilny system franczyzowy, wprowadzono szereg innowacji – Karty Klienta z funkcją prepaidową, system lojalnościowy. Obecnie trwają intensywne prace nad wdrożeniem projektu multimedialnej platformy franczyzowej. Dzięki dofinansowaniu z funduszy unijnych w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013 wdrożono projekt urozmaicenia oferty restauracji o potrawy dietetyczne i prozdrowotne.

Restauracje Olimp to obecnie największa w Polsce i najszybciej rozwijająca się sieć serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę w stałej cenie za 100 g jedzenia. W chwili obecnej grupa Gastromall posiada punkty gastronomiczne pod marką Olimp w galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju.

Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych w tym najbardziej znanych: Olimp – Przykładamy wagę do smaku oraz Lovit.