Atrium Targówek
Atrium Targówek

Do grona najemców Atrium Targówek dołączy sklep kosmetyczny Hebe. Drogerie tej sieci, poza ofertą tradycyjną dla tego typu placówek, oferują także innego typu produkty, w tym artykuły spożywcze.

Hebe zajmie blisko 450 mkw. powierzchni Atrium Targówek. Będzie to nowoczesny sklep kosmetyczny, który swoim klientom zaoferuje wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment, a także produkty dostępne na wyłączność. Ponadto w sklepie będzie można wykonać makijaż w specjalnie przeznaczonej do tego strefie.

Dodatkowo w asortymencie drogerii znajdą się artykuły niezbędne do prowadzenia domu. Sklepy Hebe wyróżniają się przestronnym wnętrzem, które sprawia, że jest to miejsce o unikalnej atmosferze i komforcie zakupów. Otwarcie lokalu w Centrum Handlowym Atrium Targówek planowane jest 28 lutego br.

Atrium Targówek jest obiektem rozrywkowo-handlowym mieszczącym się w Warszawie. Zajmuje ponad 52 tys. mkw. powierzchni handlowej. W zasięgu oddziaływania galerii znajduje się ponad 2 mln mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości. Oferta centrum to 135 sklepów i lokali usługowych, w tym m.in.: hipermarket Carrefour, salon RTV Euro AGD i 12-salowe Multikino. Wśród głównych najemców centrum znajdują się takie marki, jak: H&M, Zara, Smyk, Aldo, Apart, Reserved, Barrakuda, Calzedonia, Duka, Empik, Ecco, Monnari, Promod, Ryłko, Stradivarius, Triumph, Tatuum, Cropp, Douglas, Gino Rossi, Home&You, Mohito, Carry, Sephora, Ochnik, Okaidi, CCC, Centro, Paris Optique, Rossmann, Camaieu, Bata, Marks&Spencer, Próchnik, Vistula, YES. Dla klientów Atrium Targówek przeznaczono blisko 1,8 tys. miejsc parkingowych.