Arkady Wrocławskie

KDF to nowa marka, która w ostatnim czasie rozszerzyła ofertę handlową w Arkadach Wrocławskich. W ofercie sieci znajdują się odżywki i suplementy diety dla osób uprawiających sport. Sklep o powierzchni 35 mkw. zlokalizowany jest na parterze wrocławskiego centrum handlowego.

Sklep KFD to  sprzedawca odżywek i suplementów diety dla sportowców i osób aktywnych. W ofercie najemcy znajduje się ponad 3 tys. produktów firm z całego świata. W lokalu w Arkadach Wrocławskich KFD umożliwia odbiór zamówień składanych przez stronę internetową marki www.sklep.kfd.pl.

Sieć KFD jest rozwijana poprzez otwieranie sklepów partnerskich. Obecnie firma prowadzi trzy takie placówki. Poza Arkadami Wrocławskimi są to: sklep w katowickim centrum handlowym Silesia City Center oraz placówka przy ul. Solec w Warszawie.

Podstawową działalnością KFD jest sprzedaż suplementów diety w sklepie internetowym www.sklep.kfd.pl. KFD oferuje swoje towary w ponad 40 kategoriach produktowych. Firma proponuje trzy formy płatności za zamówiony towar: przy odbiorze, przelewem bądź za pośrednictwem kart płatniczych lub serwisu paypal, lub przelewy24. Zamówiony towar jest wysyłany do klienta za pomocą firmy kurierskiej „Siódemka” lub Pocztą Polską (przesyłka ekonomiczna polecona).

Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na trzech poziomach galerii znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne Fitness Academy oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Arkad Wrocławskich jest akwarium (12 metrów wysokości, 8,5 mdługości, 3,5 m szerokości oraz waga 200 t) z rekinem i egzotycznymi rybami.