Sky Tower
Sky Tower

W Galerii Handlowej Sky Tower we Wrocławiu pojawiła się nowa kawiarnia oferująca pieczywo, ciasta oraz śniadania. Lokal o powierzchni 103 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze galerii w strefie restauracyjnej.

Di Cafe Deli to młodsza marka sieci bistro Dinette, które, jak podkreśla zarząd Galerii Sky Tower, z sukcesem działa już w obiekcie. Idea nowego miejsca to celebrowanie poranków – zarówno tych codziennych, w biegu, jak i tych, w których śniadania przeciągają się aż do kolacji.

– Bardzo się cieszymy, iż ofertę galerii restauracji w Sky Tower wzbogaciła Di Cafe Deli. Pionierski koncept i unikatowa oferta powinna spotkać się z dużym uznaniem naszych klientów, którzy charakteryzują się wyszukanymi gustami kulinarnymi. Di z nowatorskim menu idealnie komponuje się z bogatym wachlarzem kuchni dostępnych w Sky Tower – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji Sky Tower.

W Di Cafe Deli chleb wypiekany jest na miejscu według tradycyjnych receptur – na zakwasie, bez użycia sztucznych dodatków i polepszaczy smaku. Do świeżego pieczywa serwowane są miniprzekąski. Poza stałym menu śniadaniowym w lokalu można zjeść lunch i napić się kawy. W potrawach serwowanych w Di główną rolę odgrywają sezonowe produkty i nieoczekiwane połączenie smaków.

Di Cafe Deli oraz bistro Dinette należą do Food Concept – wrocławskiej firmy, która w Sky Tower otworzyła swoje 2 pierwsze lokale gastronomiczne.

Galeria Handlowa Sky Tower to część kompleksu architektonicznego zlokalizowanego w centrum Wrocławia. Sama galeria to dwukondygnacyjny kompleks o powierzchni 25 tys. mkw. Oferuje 1,5 tys. miejsc parkingowych. Na trzech poziomach obiektu znajduje się m.in. kilkadziesiąt sklepów, delikatesy, apteka. W ofercie obiektu znajduje się także centrum fitness.

Twórcą koncepcji powstania Sky Tower jest Leszek Czarnecki jeden z najbardziej znanych w Polsce i Europie biznesmenów: twórca i główny udziałowiec spółek LC Corp SA oraz Getin Holding SA.