Kawiarnia CieKawa

Firma Upside Property, właściciel Galerii Słupsk, podpisała umowę z kolejnym najemcą zainteresowanym działalnością w słupskim centrum handlowym. W rezultacie w obiekcie otwarto nową kawiarnię dla klientów.

Lokal gastronomiczny o nazwie CieKawa już działa. Najemca zajął 113 mkw. powierzchni centrum handlowego. Kawiarnia została otwarta na poziomie 0 w miejscu dotychczas działającej tam kawiarni T.Deker. Właściciele lokalu zmieni wystrój, w którym teraz dominuje stonowana i ciepła aranżacja sprzyjająca spotkaniom rodzinnym, a także biznesowym.

CieKawa w menu, oprócz włoskiej kawy Illy, oferuje ciasta, desery lodowe dla dorosłych i dzieci, koktajle owocowe, a także ciepłe przekąski. Cała oferta jest dostępna w stosunkowo niewysokich cenach.

Mieszcząca się w centrum miasta Galeria Słupsk zapewnia swoim klientom sklepy na trzech poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking. W galerii znajdują się sklepy popularnych marek – m.in. Reserved, Cropp, Mohito, House, Empik, C&A, RTV Euro AGD, Home&You, Pepco. Operatorem spożywczym w obiekcie są delikatesy Delima.

Jak już informowaliśmy, od niedawna obiekt należy do nowego właściciela – Grupy Upside Property. Grupa Upside Property odkupiła cały portfel nieruchomości komercyjnych w Polsce od Polimeni International. Transakcja objęła 3 centra handlowe o łącznej powierzchni ponad 38 tys.mkw. GLA, skupiającej około 170 najemców. W skład portfela obiektów wchodzą: Galeria Jastrzębie (9 tys. GLA i 40 lokali), Galeria Słupsk (13 tys. GLA i 60 lokali) oraz Galeria Rumia (16 tys. GLA i 90 lokali).