Dom Mody Klif w Warszawie

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy Dom Mody Klif wzbogacił swoje portfolio o nowe, selektywne marki. Tylko w 2013 roku zostały otwarte m.in. takie butiki, jak: Bohoboco, COS, Desaro, Gerry Weber, Hera, H&M z konceptem Home, Imperium z marką Luisa Cerano, Tous czy Tommy  Hilfiger.

Na początku lutego 2014 roku w Domu Mody Klif otwarty został pierwszy w Polsce stacjonarny butik polskiej projektantki Lidii Kality, która do tej pory dała się poznać jako założycielka imperium odzieżowego Simple.

Kolejną nowością w Domu Mody Klif, dostępną dla klientów od marca, jest butik Gratson, w którym dostępne będą kolekcje francuskich marek See by Chloe i MM6 oraz włoskiej marki Frankie Morello.

Na początku marca tego roku planowane jest również otwarcie ekskluzywnego butiku Versace Collection. Będą w nim dostępne najnowsze wiosenno-letnie kolekcje dla kobiet i mężczyzn. W damskiej kolekcji dostępna jest bogata oferta kostiumów kąpielowych, jak również suknie plażowe,  jedwabne koszule, wieczorowe kreacje, buty i akcesoria. W ofercie Versace Collection dla panów króluje odzież typu casual – lekkie, dwustronne bluzy z nadrukami oraz klasyczne bawełniane „feel jacket”.

Dom Mody Klif w Warszawie ma 18 tys. mkw. powierzchni. W ofercie centrum znajdują się luksusowe butiki takich marek, jak m.in. : Baldinini, Bohoboco, COS, Guess, iBlues, Marina Rinaldi, Marella MaxMara, Marlboro Classics, Lacoste, Lidia Kalita, Liu Jo, Napapijri, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Stefanel, Tru Trussardi. Na dwóch poziomach znajduje się ponad 100 sklepów, w tym: Delikatesy Alma, restauracje, kawiarnie i punkty usługowe.

Więcej o najnowszych markach w Domu Mody Klif w marcowym wydaniu magazynu Shopping Center Poland.