Wizualizacja Atrium Felicity

Tylko 3 tygodnie pozostały do oficjalnego otwarcia Atrium Felicity w Lublinie. Inwestor centrum otrzymał już decyzję o pozwoleniu na użytkowanie obiektu. Poziom komercjalizacji obiektu, którego otwarcie zaplanowano na 20 marca, wynosi ponad 98 proc.

Atrium Felicity otworzy swoje podwoje w czwartek, 20 marca o godzinie 9, czyli tak, jak potem codziennie będzie witać swoich klientów. Już tego dnia będzie można zrobić zakupy w sklepach znajdujących się w centrum. W programie otwarcia zaplanowano na ten dzień pokazy mody, występy artystyczne i konkursy z nagrodami.

– Z niecierpliwością czekamy na dzień otwarcia – mówi Magdalena Durczyńska, dyrektor centrum. – Mogę zapewnić, że wspólnie z naszymi najemcami zaplanowaliśmy na ten dzień szereg atrakcji.

Atrium Felicity będzie centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu galerii wynosi 75 tys. mkw. W centrum swoje salony otworzą najbardziej popularne marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz pierwsze w Lublinie salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewnią: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. Do centrum wprowadzą się również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity będzie również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.