Centrum Handlowe NoVa Park
Centrum Handlowe NoVa Park

Od marca 2014 roku w Centrum Handlowym NoVa Park rozpoczną działalność salony Calzedonia oraz Intimissimi. To pierwsze sklepy tych popularnych marek w Gorzowie Wielkopolskim.

Marka Calzedonia oferuje włoskie wyroby pończosznicze i stroje kąpielowe dla pań, panów oraz dzieci. Z kolei Intimissimi specjalizuje się w sprzedaży bielizny damskiej i męskiej, staników, fig, koszul, gorsetów i pidżam.

– Cieszymy się, że kolejne znane i lubiane marki, nieobecne dotąd w Gorzowie, zdecydowały się dołączyć do grona najemców NoVa Park. Mam nadzieję, że oferta nowych salonów przypadnie do gustu naszym klientom – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Salon Calzedonia zajmie powierzchnię 55 mkw. i zlokalizowany będzie obok salonów C&A oraz Organique, a lokal Intimissimi o powierzchni 73 mkw. znajdzie się obok perfumerii Sephora i sklepu Claire’s.

Calzedonia znana jest z wyrobów pończoszniczych, kostiumów kąpielowych dla kobiet, a także bielizny dla mężczyzn i dzieci. Firma posiada ponad 1470 sklepów na całym świecie, w takich państwach jak: Włochy, Austria, Chorwacja, Czechy, Grecja, Węgry, Meksyk, Polska, Portugalia, Rosja, Serbia, Słowenia, Hiszpania, Turcja, Francja, Wielka Brytania, Słowacja, Rumunia, Niemcy czy Belgia. Grupa Calzedonia rozwija sieć w oparciu o system franczyzowy i zatrudnia 20 tys. pracowników na całym świecie.

CH NoVa Park zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super-Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.Kruk, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.