Galeria Dominikańska

Od marca br. do grona najemców Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu dołączył salon marki Vistula. Salon zajmuje ponad 125 mkw. powierzchni na parterze centrum. Salon oferuje klasyczną elegancję mężczyznom w każdym wieku. W sklepie sieci panowie mogą znaleźć garnitury, marynarki, spodnie, swetry, koszule, kurtki oraz różnego typu dodatki, jak krawaty czy spinki. Vistula w swoich salonach oferuje też kolekcję toreb męskich (zarówno o charakterze biznesowym, jak casualowym) oraz obuwie na każdą okazję.

Galeria Dominikańska to w pełni wynajęte centrum handlowe klasy A. Jej powierzchnia najmu brutto wynosi około 32,9 tys. mkw. i zajmuje 3 kondygnacje, na których znajdują się 102 lokale, siłownia wynajęta przez AM Fitness Club oraz centrum medyczne LUX MED. Głównymi najemcami są supermarket Carrefour i Media Markt. Pozostałe lokale zajmuje szereg międzynarodowych i lokalnych marek detalicznych, takich jak Van Graaf, Zara, Pull & Bear, Bershka, Benetton, Douglas, Sephora, Mango, Max Mara, New Yorker i Reserved. Dodatkowo galeria oferuje wiele atrakcyjnych punktów gastronomicznych i rozrywkowych. Ponadto w centrum znajduje się ponad 900 miejsc parkingowych.

Galeria Dominikańska została otwarta w 2001 roku. Położona jest w pierwszorzędnej lokalizacji miasta, tuż obok zabytkowej starówki i przy obwodnicy śródmiejskiej. Można do niej dojechać dziewięcioma liniami tramwajowymi i pięcioma liniami autobusowymi, których przystanki są zlokalizowane przed galerią. Szerszy zasięg jej oddziaływania obejmuje ok. miliona potencjalnych klientów, z których 580 tys. mieszka w odległości umożliwiającej dojazd w ciągu 15 minut.