Stoisko MM Consulting

Firma MM Consulting ponownie zdecydowała się wziąć udział w Shopping Center Forum. Podczas jesiennej edycji, która odbędzie się we wrześniu w Warszawie, deweloper zaprezentuje uczestnikom swoje projekty. Z ofertą MM Consulting będzie można zapoznać się na stanowisku 7.3.

Podczas zimowej edycji SCF 2014 projekty zaprezentowane przez firmę spotkały się z dużym zainteresowaniem i pozytywnymi ocenami najemców.

– Udział w tego typu wydarzeniach traktujemy przede wszystkim jako możliwość prezentacji naszego aktualnego portfolio oraz zupełnie nowych projektów. Po zakończonych targach z przyjemnością mogę stwierdzić, że otrzymaliśmy wiele pozytywnych sygnałów od najemców na temat prezentowanych przez nas obiektów – mówił podczas ostatniej rozmowy Michał Mazepa z MM Consulting.

– Spotkania podczas targów SCF Winter Edition 2014 z pewnością mogę podsumować jako obiecujące i zbliżające nas do podpisania kolejnych umów, zarówno w centrach już istniejących, jak i nowo budowanych. Już wkrótce będziemy informować o efektach naszych rozmów – dodał.

Na SCF 2014 Winter Edition firma prezentowała głównie 4 nowe obiekty: Galerię Stara Kopalnia w Wodzisławiu Śląskim, w której znajdować się będą m.in. wielosalowe kino, market spożywczy, market budowlany, drogeria, liczne sklepy z odzieżą, a także bogata strefa food-court; Galerię BlackRock Arena, zlokalizowaną w Świdnicy w centrum miasta, bezpośrednio przy świdnickim Rynku oraz centrum przesiadkowym; MultiPark Stara Gorzelnia w Sieradzu – największy tego typu obiekt w promieniu 60 km z dużym marketem DIY; oraz Galerię Bolesławiec, która powstanie w centrum miasta przy ul. Zgorzeleckiej, w bliskiej odległości od dworca PKS i centrum przesiadkowego.

Więcej szczegółów na temat Shopping Center Forum 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.