Rybnik Plaza

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Rybnik Plaza pozyskało nowego najemcę. Sklep obuwniczy oferujący produkty marki Gino Rossi został otwarty 1 marca 2014 roku.

Salon Gino Rossi zlokalizowany jest na parterze Rybnik Plaza i zajmuje powierzchnię 67,32 mkw. W ofercie nowo otwartego salonu można znaleźć oryginalne i eleganckie buty damskie i męskie, a także skórzane dodatki, takie jak damskie torebki, teczki i portfele oraz akcesoria do pielęgnacji obuwia.

Nowy najemca został wprowadzony do Rybnik Plaza z myślą o uatrakcyjnieniu i rozszerzeniu dotychczasowej oferty obiektu. Zmiany, jak poinformował zarząd Rybnik Plaza, są wynikiem dostosowania oferty Centrum do wymogów klientów.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Rybnik Plaza położone jest w centrum miasta Rybnika, niedaleko rynku. To trzypoziomowa Galeria Handlowa z ofertą modową i centrum rozrywki. Dla zmotoryzowanych został oddany do użytku 4-kondygnacyjny zadaszony parking, który mieści ponad 400 samochodów.

Wśród najemców obiektu są m.in.: H&M, Reserved, Mohito, Cubus, Promod, Orsay, Monnari, Pierre Cardin, Bytom, Carry, butiki z odzieżą dziecięcą: Cocodrillo, Motherline, butiki obuwnicze: CCC, Prima Moda, Gino Rossi, butiki z galanterią skórzaną: Wittchen, Vip Collection, punkty usługowe: pralnia 5aSec, Express Klucze, Vision Express, biuro podróży TUI, butiki z wyposażeniem dla domu i nie tylko: RTV Euro AGD, Home&You, a także salony jubilerskie, sportowe, perfumerie, drogerie i delikatesy Stokrotka.

Obiektem zarządza Klepierre Management Polska sp. z o.o.